1947 Sportdag Montessori ULO
1948 Jubileum Montessori ULO 1938-1948
1948 Locaties Montessori ULO 1938-1948
1951 Montessori Opvoeding
1957 De Brief
1960 Pottenbakken met Hans Vermaas
1960 Werkweek Maastricht
1961 Zesde lustrum
1962 Onder het melkwoud
1962 Woudschoten
1963 Op zoek naar Reinaert
1963 Werkweek Vlaanderen
1964 Gent Getekend
1965 IM 20
1966 Johan Ligtelijn
1966 Odysseus bij Circe
1966 Schots gestreept / Sta op, koning Oenas
1967 Werkweek Brugge
1968 Narcissus & Echo
1968 Schaatsen Jaap Edenbaan
1969 Keerkring
1970 Epimetheus
1970 Roaring Twenties
1970 Werkweek York
1971 Arethusa
1971 Circus
1971 Een dagje Ruurlo
1971 Heksensabbath
1971 Mini-lustrum
1971 Ofro Matem
1971 Tekening voor twee handen
1971 Werkweek schilderen Ruurlo
1972 De autochtonen
1972 Het koffertje
1972 Magische vierkanten
1973 De bestorming van de Bastille
1973 Droomscènes Marat
1973 Epitaaf
1973 Marat/Sade
1974 De scholende scholier
1974 Jungle Opera - documentaire
1974 Jungle Opera - repetitiebeelden
1974 Lex Osterkamp 1
1974 Lex Osterkamp 2
1974 Lex Osterkamp 3
1974 Poe
1974 Rooien in Zeeland
1975 1e MM Monumysterie
1975 De kikkers vragen een koning
1975 Kennismakingsweek 4H
1975 Onderbouw aan het werk
1975 Spinoza - documentaire
1975 Spinoza - uitvoering
1976 De laatste dag
1976 De wijze en de jongeren
1976 Jaap Schreuder
1976 Jan de Boer - Stuk zonder titel
1976 Jan de Boer speelt eigen werk
1976 Jan de Boer speelt eigen werk
1976 Levensweg
1977 Bruintje Beer
1977 Epicurus
1978 2e MM Werkweek Parijs
1978 Hagar
1978 Portretschilderen
1978 Schildersportret
1979 De doos
1979 Maarten Visser legt uit
1979 werkweek Bergen aan Zee 1
1979 werkweek Bergen aan Zee 2
1980 Beeldend vermogen
1980 Imke van der Steur
1980 Letters husselen
1980 M50 animatiefilmpjes
1980 Noodgebouwen Buitenveldert
1980 Schilderen aan animatie (?)
1980 Sportdag I.M.
1981 De tenk
1981 Kat en konijn
1981 Lichtdicht
1982 La Folie
1982 Van bal tot boem
1983 A.M.L.-land
1984 2e MM Ontvangst en werkweek Bergen
1985 2e MM Ontvangst en werkweek Bergen
1985 2e MM Werkweek Ardennen
1985 Le fou foutu
1985 Sorel
1986 2e MM Schoolfeest in Paradiso
1986 2e MM Waterdag
1986 2e MM Werkweek Bergen
1987 2e MM Werkweek Bergen
1987 Montessori Momenten
1988 2e MM werkweek Bergen
1988 East Meets West
1988 Le Massacre
1988 Les Enfants du Paradis
1988 Move
1989 2e MM Feest in de Meervaart
1989 2e MM Ontvangst en werkweek Bergen
1989 2e MM Oud en Jong
1989 2e MM Zeilen
1989 My Only Place
1989 Olympics
1989 Werkweek St. Martensvoeren
1990 2e MM Balletacademie Lucia Marthas
1991 2e MM Werkweek Bergen
1991 2e MM Zeilen
1992 2e MM Zeilen
1993 2e MM Werkweek Bergen
1993 2e MM Zeilen
1993 Jollity Farm
1993 Werkweek Rivières le Bois
1993 Zondige gedachten
1994 2e MM gevelschildering
1994 Landenpresentatie St-Jean Nov
1994 Le trésor de l'abbaye
1995 2e MM Werkweek Bergen
1997 Videogroep St. Jean
19?? Animatie met zwart
19?? MetaMorphose
2001 Cos Awards 2001
2003 Ruimte voor Talent
2003 Ruimte voor Talent - impressie
2003 Ruimte voor Talent - Opening D-gebouw
2004 Eurolab - Spanje
2005 Einstein of IJnstein
2006 5V-reis naar Ieper
2006 Eurolab
2006 Fotostrip Caudry
2007 Bezoek aan Straatsburg
2007 Fotostrip Lille
2007 Harry Kuijpers
2008 Duisternis
2009 Man bijt hond dictee
2009 Une belle histoire
2010 Like a rose
2010 MLA tachtig jaar springlevend
2010 Vrouwen in zaken
2011 Amy Roos-Hilversum
2011 Bon Voyage
2011 Jan van Schoten
2011 Joop Hobijn
2011 Mance Post
2011 Nies Peeterman
2011 Verliefd, Verloofd, Verloren
2012 Betty's Vergrijp
2012 Jes Kalb
2012 Nienke van Dam
2012 Sonja Vetter 1
2012 Sonja Vetter 2
2012 Sonja Vetter 3
2012 Turning Point
2013 Boet Knotnerus 1
2013 Boet Knotnerus 2
2013 Boet Knotnerus 3
2013 Boet Knotnerus 4
2013 Carolien Montessori
2013 Connie Rueb
2013 De Pijp en ik
2013 Jaap Veenhuysen 1
2013 Jaap Veenhuysen 2
2013 Keuzestress
2013 Kill Your Darling
2013 Michèle Gaarkeuken
2013 Nico Groen
2013 Pay-Uun Hiu
2013 Ria de Koning
2013 Sander Breur
2013 Soms is dat nodig
2013 The Kick Off
2013 Thought for food
2013 Untitled
2013 Walk Straight
2013 You cannot outrun me
2014 Channah Nihom en Rob van Dijk 1
2014 Channah Nihom en Rob van Dijk 2
2014 Felix Rottenberg
2014 Gerrit Jan Wolffensperger
2014 Simon van Gemerden
2015 Coos Weijer
2015 Hoe was het vandaag op school?
2015 Huba de Graaf
2015 Huib Schwab
2015 Huib Schwab (integraal)
2015 Jacqueline Remmers
2015 Jules Moes
2015 Michaël Rubinstein
2015 Pedro Mendez
2015 Wim Oostveen
2015 Wim Ruijsendaal
2016 Sebas en Jasper Gottlieb
2017 Günay Uslu
2017 Intse Hamstra
2017 Paul Rugers vd Loeff
2017 Sjef van Hoof
2017 Wouter van Dishoeck
2018 Foekje Verhülsdonk
2018 Joep van der Bijl
2018 Popel Coumou
2018 Rineke Vermeulen & Minke Meegens
2018 Trees Aler en Wil Meeder